Putování za víny Brány Čech

logo-putování-malé

Putování za víny Brány Čech – 6. ročník

Putování za víny Brány Čech bude v roce 2018 jiné. Nabídne výhledy ve směru proti toku řeky Labe a nedaleko cíle, v lesoparku Osmička v Lovosicích se pak uskuteční rockový hudební festival Altros.

V letošním roce bude start od přívozu v Malých Žernosekách. Při cestě pak bude tradičně možné ochutnat vína z vinic, které budou mít účastníci na dohled. Cíl pak bude přímo u vody, nedaleko Labe v lesoparku Osmička v Lovosicích. Touto změnou chtějí pořadatelé zajistit lepší dopravní spojení z akce.

V cíli bude delikatesní občerstvení a možnost přechutnat všechny vzorky vín znovu. V další části lesoparku se uskuteční rockový hudební festival Altros. Na něj budou mít poutníci snížené vstupné.

Důležité informace

Start: v sobotu 30.6.2018, odstartovat bude možné mezi 11. a 14. hod, nedaleko přívozu v Malých Žernosekách, (GPS 50°32’19.561″N, 14°3’36.675″E, 9F2PG3Q6+G3 )
Cíl: v Lovosicích na břehu Labe v lesoparku Osmička. Zde bude možné koštovat až do pozdních nočních hodin. Místo je vzdáleno přibližně 1,5 km od rychlíkové železniční stanice Lovosice.
Cena: v ceně 250Kč je ochutnávka přibližně 15 vzorků vín, nosička na skleničku a mapa. Vratná záloha za skleničku je 50Kč. Máte-li svoji skleničku z předchozích ročníků, klidně ji vezměte s sebou.

Na tomto ročníku se podílejí:

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

 

 


Fotografie z 5. ročníku

Ať už jste letos putovali za víny Brány Čech nebo ne, prohlédněte si obrázky:

Video z 4. ročníku

Zpravodajství regionální televize.

Obrázky z 4. ročníku

Fotogalerie zde.

Upoutávka na 4. ročník

2. ročník Putování v televizní reportáži

 

Akci spolupořádali:

Vinotéka a čajovna Lovosice
Vinotéka 1496 Třebenice stránka na facebooku
Okrašlovací kroužek Lovosicka www.okraslovacikrouzek.cz

Oficiální partner:

www.ceskestredohori.info

www.labskastezka.cz